WEBDESIGN

 
 

Profesionální web aplikace

Corporate design a identity

Custom programování

Internetové obchody

Web development

Kontaktní informace

CreativeSites, s.r.o.
Staré grunty 52, Bratislava

Tel.: +421 915 215 555
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Webdesign

Vzhled web stránky - webdesign, je to prvé s čím se potenciální zákazník setká. Kvalitní webdesign vytváří pozitivní dojem u zákazníka a zvyšuje důvěryhodnost a image firmy. Je důležité, aby Vaše stránky na první pohled komunikovaly s návštěvníkem a lákaly ho přečíst si více. Prezentace na webu a jej webdesign vytváří první - nejdůležitější dojem.

Nejen krásný webdesign

Atraktivní webdesign však není všechno.Jaký má význam krásný webdesign, ve kterém se zákazník neorientuje a nenavádí ho k nákupnímu rozhodnutí?

Proto se zaměřujeme na to, aby struktura webových stránek, webdesign a celá tvorba web stránek směřovala nejen k zaujetí zákazníka, ale aby ho i přivedla k nákupnímu rozhodnutí.
Při službě webdesign je nejdůležitější, jak se na web stránkách cítí a orientuje konkrétní cílová skupina. A především, aby webdesign přivedl zákazníka k nákupu.

Webdesign od společnosti CreativeSites a jeho výhody

  • webdesign tvoříme podle nejnovějších psychologických studií a jiných výzkumů
  • webdesign splňuje všechny pravidla přístupnosti - na Vaše web stránky se dostanou lidé z jakéhokoliv prohlížeče, operačního systému nebo zařízení (mobilního telefonu, PDA)
  • rychlé načítání web stránek
  • webdesign je validní podle norem konsorcia W3C
  • součástí je vždy úplná optimalizace pro vyhledávače (SEO)